| krysty199 a întrebat:

am observat cand ma uit pe youtube la videoclipuri cand selectez 1080P adica sa vad HD merge cam greu. Dc? funda

Răspuns Câştigător
| Suteu a răspuns:

Deoarece, ai o placa video care nu poate rula full HD, iar placa ta video nu este HD, si viteza de internet e probabil mai mica, incearca sa schimbi windowsu si browseru care il folosesti, iar daca nici atunci nu merge, cumpara o placa video mai buna care poate rula full HD. Bafta

4 răspunsuri:
| bike a răspuns:

Exista doua variante:
1- ai viteza mica la internet si video-ul se incarca greu;
2- nu ai display full hd sau ai un sistem slabut.

| lpavel a răspuns:

Pentru ca video-ul devine mai mare (adica intr-un format cu mai multi MB) si de aceia are nevoie de mai mult timp!
Binenteles daca ai avea net de calitate nu ai simti asta!

| N0xEterniS a răspuns:

Pentru ca este 1080p HD, cred ca la toti merg mai greu videoclipurile la 1080p.Aici mai intra si Adobe flash player. cauta o versiune mai buna si instaleaz-o.
Dar cred ca, conteaza si browser`ul.

Răspuns utilizator avertizat