| DraaaagooooS a întrebat:

am placa de baza P5vd2-vm se si http://postimg.org/image/uky0tha47/ asta e placa video. intrebarea mea este. placa video este integrata? sau pot sa pun alta placa video ca as vrea sa cumpar alta placa video si daca pot spuneti-mi si o placa video mai ok pentru mine adica pana in 250 ron

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Placa video este dedicata. Tu ai placa video nVidia de 512 Mb si placa integrata este de 256 Mb la placa ta de baza.

| DraaaagooooS explică (pentru Salontanul):

Deci nu este integrata da? pot cumpara una linistit?

| Salontanul a răspuns (pentru DraaaagooooS):

100%. Poti cumpara linistit placa video.

| Jipa95 a răspuns:

Ce placa video ai tu in momentul acesta pe placa aia de baza este piesa de muzeu. Eu iti recomand o placa video ok, dar va trebuii sa ai si tu maximum de 4gb ram la pc si un procesoru dual core de minimum 2. 4ghz.
r7 240 : http://www.pcgarage.ro/......5-128-bit/

Bafta!

| DraaaagooooS explică (pentru Jipa95):

Exact asta voiam sa o iau am 3 gb ram si am 2, 6 procesorul dual core dp ce cumpar aia bag toate piesele si gata