Întrebare recomandată | CheeseTuc a întrebat:

Am pus tableta la incarcat si la urma s-a blocat. Era inchisa si am vrut sa o deschid si nu mai mergea era blocata. ajutati-ma sad Dau fundahappy
Este tableta ipad Serioux model S733TAB

2 răspunsuri:
| AddXf a răspuns:

Ipad? laughing Hai ca m-ai spart de ras rolling on the floor

| popeasca a răspuns:

Nu exista iPad Serioux. iPad e iPad. Tu ai o tableta Serioux.

Se terminase cumva de tot bateria si se inchisese inainte sa o pui la incarcat? Oricum, incearca sa o scoti de la incarcat si sa o deschizi. Apoi poti sa o pui din nou la incarcat. Daca nu merge, atunci mai bine mergi cu ea la service (mai ales daca mai e inca in garantie).

Succes, sper sa se rezolve.winking