| george1993_5802 a întrebat:

am revenit iar cu o intrebare despre calculator Deci am dat sa aprind calculatoru si nu mi se aprindea doar se auzea zgomot am sunat un tovarash si mi-a zis vezi sa nu fie de la ram si eu am avut 3Gb ram o placa de 1Gb si o placa de 2Gb si am scos-o pe aia de 1Gb si merge si e arsa de ce din c cauza mi s-a ars? VOT

1 răspuns:
| sltlp a răspuns:

Ar putea fi ars deoarece ai incercat sa faci OC fara sa stii cum, sau ai umblat in bios si ai reglat gresit anumite valori. Sau, pur si simplu de batranete.