| Petrica_Petre_1998 a întrebat:

Am Windows Xp professional Edition SP3 si cand aprind calculatoru mi se aprinde ca un Windows 98 adica se aprinde foarte greu cam in 10-15 minute si inainte nu mi se aprindea asa greu (NUI DIN CAUZA WINDOWSULUI)

7 răspunsuri:
| AdrenalinTm a răspuns:

Http://www.softpedia.com/dyn-postdownload.php?p=161601&t=0&i=1
asta o sa te ajute sa depasesti problema

| Petrica_Petre_1998 explică (pentru AdrenalinTm):

Dupa ce l-am instalat dau Restart la calculator sau ce fac?

| AdrenalinTm a răspuns (pentru Petrica_Petre_1998):

Da dai restart intra in el in prog instalat

| Petrica_Petre_1998 explică (pentru AdrenalinTm):

Pai i-am dat restart la calculator si tot nu o mers ( pai cand il aprind inainte sa se incarce normal aia cu Windows xp professional mie imi mai da ceva sa se incarce si acolo stau 10 min)

| AdrenalinTm a răspuns (pentru Petrica_Petre_1998):

Ceva de system repeir?

| Petrica_Petre_1998 explică (pentru AdrenalinTm):

Ma care e id tau de mes? (sau baga asta in lista ta rainmen89)

| Petrica_Petre_1998 explică:

Am uitat sa spun daca nu intelegeti mai multe informati la id de mess (rainmen89)