| DoNotDisturbDND a întrebat:

am si eu mare nevoie de placa audio : Audio device on high defintion audio bus : cand intru in my computer, click dreapta, propretati, hardware, device manager, la other device imi lipseste Audio device on high definition audio bus. De unde o iau si cum o instalez, va rog mult spuneti-mi va dau funda din cea mai mare placere, ajutati un biet om, multumesc!

4 răspunsuri:
| Anonymous1995 a răspuns:

Cauta prin cd-urile pe care le-ai primit atunci cand ti-ai cumparat calculatorulhappy

| DoNotDisturbDND explică (pentru Anonymous1995):

PC asta e vechi... mi la trimis cineva si nu a trimis si placile, vreau sa ii pun placa audio ca aia video am bagat-o

| Anonymous1995 a răspuns (pentru DoNotDisturbDND):

Ori incearca sa cauti numele pe net, asa cum ai facut si la placa video, ori incearca sa scoti boxele si sa le bagi inapoi sa vezi daca iti apare "hardwere nou detectat" in asa fel incat sa il poti instala fara cd-u, succes

| DoNotDisturbDND explică (pentru Anonymous1995):

Pe net am cautat o gramada...
si nimic