| Vasy0105 a întrebat:

am si eu o intrebare, aceasta placa video este cea mai proasta? Intel(R) G33/G31 Express Chipset Family (PS2.0/VS0.0)

Răspuns Câştigător
| pHe0Nix a răspuns:

Da o sa mearga dar nu te astepta la nu stiu ce,
1.Da detaliile le medium/low depinde cat de bine merge, daca pe medium ai 10-20 fps pune-l pe low
2.Mai scade din rezolutie
3.Dezactiveaza AA, AF, si vsync de la placa video>in control panel o gasesti daca nu in joc, apoi o sa mearga bafta!

4 răspunsuri:
| fabilescu a răspuns:

Sa stii ca nu e.pe asta o am si eu si ruleaza destule jocuri.dar tot mai buna e una dedicata

| pHe0Nix a răspuns:

Pentru office nu e proasta deloc, dar daca vrei sa joci gta 4, bf3, crysys>> viseaza

| Vasy0105 explică (pentru pHe0Nix):

Da ...mai mult a-s vrea sa joc fifa 12 sau pess 12:X

| Vasy0105 explică (pentru pHe0Nix):

Mersi si eu as vrea dar din pacate nu merge nici fifa 12 nici pess 12 cand intru in pess 12 se incarca la nesfarsit...iar la fifa cand sa intru da eroare

| pHe0Nix a răspuns (pentru Vasy0105):

Da o sa mearga dar nu te astepta la nu stiu ce,
1.Da detaliile le medium/low depinde cat de bine merge, daca pe medium ai 10-20 fps pune-l pe low
2.Mai scade din rezolutie
3.Dezactiveaza AA, AF, si vsync de la placa video>in control panel o gasesti daca nu in joc, apoi o sa mearga bafta!