| Stanciu_Alexandru_1997 a întrebat:

am si eu o intrebare. Am telefonul Samsung GT E-2121B, el merge perfect, dar cand conectez castile se aude foarte tare si isi regleaza dupa aia intensitatea asta nu e o problema, dar cand trec la o alta melodie sau ii dau la aceeas melodie stop si dupa aceea play mi se aude cu mult mai incet, a da si de fiecare data cand e un sunet ceva pe care-l scoate si am cuplate castile el face mai intai un bip si dupa aceea incepe derularea acelui sunet. Stie cineva cum s-ar putea rezolva asta mai ales ca-i nou nout? Dau funda happy.

2 răspunsuri:
| itsoft a răspuns:

Nu ai ce sa-i faci este posibil de la casti. Telefonu nu are nimica, sau daca nu butoneazal si tu prin setarile audio la el si vezi ce si cum

| LTAA a răspuns:

Mergi la magazin, iti inlocuiesc/repara castile cu garantia!