| MihaiKJL a întrebat:

Am si eu o intrebare. Am un laptop si cand deschid o fotografie sau ceva ce continte predominant culoarea neagra imi da senzatia ca si celelalte culori incep sa se intunece gen cele din bara de start sau cele de sus din Chrome, gen ca si cum ar cobora luminozitatea. Credeti ca este vreo problema sau e vreo setare ceva?

Răspuns Câştigător
| Otto2014 a răspuns:

Probabil ai tu probleme cu ochii, ori s-a dus monitorul laptopului, sau e pe duca.

| MihaiKJL explică (pentru Otto2014):

Era de la drivere am facut update si nu mai face asa laughing)) mersi oricum ai funta

2 răspunsuri:
| MihaiKJL explică:

Sau poate mi se pare mie nu stiu rolling on the floor vreau sa stiu daca i s-a mai intamplat cuiva