| eKo4eVeR a întrebat:

Am si eu o intrebare big grin Am un Nokia C3-01.5 Touch and type thinking, nu pot viziona clipuri pe youtube. Din cate am citit pe internet am vazut ca este un flash player pentru el, dar nu am gasit nimic. Cine stie ce e de facut sa`mi spun!

Funda!

Răspuns Câştigător
| gir861 a răspuns:

Instalezi xVST (x Video Service Thief), îl setezi să-ți convertească automat ce vrei să tragi de pe net (e capabil să tragă de pe câteva zeci de site-uri video) și îi dai link-urile la ce vrei să-ți facă pentru telefon. După aia, bluetooth sau cablu USB... depinde ce ai la îndemână.

4 răspunsuri:
| gir861 a răspuns:

Nu știe de Youtube de la mama lui. Îți va face doar redare video și atât.

| eKo4eVeR explică (pentru gir861):

Aham, si sunt sanse sa caut clipuri pe youtube? daca da imi poti spune ce sa fac?batting eyelashes

| eKo4eVeR explică (pentru gir861):

Multumesc mult!

| gir861 a răspuns (pentru eKo4eVeR):

Salut, am fost plecat cu serviciul fără posibilitate de conectare la net. Poți să cauți clipuri pe Youtube, dar nu îți va face redare la ele. Îți va afișa doar informația.

| gir861 a răspuns (pentru eKo4eVeR):

Instalezi xVST (x Video Service Thief), îl setezi să-ți convertească automat ce vrei să tragi de pe net (e capabil să tragă de pe câteva zeci de site-uri video) și îi dai link-urile la ce vrei să-ți facă pentru telefon. După aia, bluetooth sau cablu USB... depinde ce ai la îndemână.