| MadLoveee a întrebat:

Am si eu o intrebare: Daca schimb windows-ul pe pc, mi se reseteaza router-ul? Merci!

Răspuns Câştigător
| valentin75 a răspuns:

Salut! Routerul nu se reseteaza daca schimbi sistemul de operare, trebuie doar sa refaci setarile computerului pentru internet, ale noului sistem de operare (sau cel reinstalat).

8 răspunsuri:
| Bybanu a răspuns:

Nu are nici o legatura.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu vad ce legatura are windows ul cu routerul

| OnuOnulică a răspuns:

Nu, nu ti se reseteaza!

| K0sti a răspuns:

Te-ai gandit mult pana ai pus intrebarea asta? Daca ma doare pe mine maseaua, il doare si pe veciul de la 4? Cam asa a fost si la tine!

| CinevaNou a răspuns:

Doar daca intri pe usb pe el s-ar putea sa ai probleme.

| AdrenalinTm a răspuns:

Nu routerul are propiul lui sistem de operare nu are legatura

| Skyline99 a răspuns:

Schimbarea de windows nu are nicio treaba cu modemu. daca vrei sa schimbi ip la router trebuie, sa iei ruteru in brate, cauti o gaurica mica pe la spate, iei un ac sau o scobitoare ceva foarte ascutit si il bagi in gaurica si tii apasat aproxsimativ 20 de secunde pana se restarteaza modemu si s-a schimbat ip.

| MadLoveee explică:

Va multumesc!happy