| allthree a întrebat:

am si eu o intrebare daca se poate, am achizitionat de curat un notebook Toshiba L50 B23h si nu reusesc sa pun placa video dedicata pe principat, vreo idee? Multumesc!

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

"Pe principat"? Principatul este un teritoriu condus de un suveran care are titlu de principe. Cred ca vrei sa spui pe principla. Oricum, folosirea placilor se face automat depinzand de necesitatile laptopului. Unele laptopuri au in BIOS (UEFI) comenzi speciale pentru scoaterea din functiune a placii integrate.