| alexyk96 a întrebat:

Salut TPU, am si eu o intrebare. Dupa ce instalez windows pc-ul merge fara probleme pana il inchid.Cand il pornesc iar a doua zi imi apare sa dau CTRL+ALT+DEL si cand apas mi se da restart si iar ma pune sa scriu comanda si tot asa pana ce reinstalez windows-ul iar.Va rog daca puteti sa ma ajutati, am nervi la pamant din cauza lui...o zi buna in continuare.

Răspuns Câştigător
| shannygelu a răspuns:

Trebuie sa umbli in bios sa pui sa booteze de pe hard daca nu tine minte trebuie schimbata bateria la bios