| AlecsAnndru a întrebat:

am si eu o intrebare: eu cand inchid laptopul ii dau de la START >-- Shutdown, ei si cand ii dau asta inchid clapa, are ceva laptopul? adica pateste ceva daca tot il inchid asa?

Răspuns Câştigător
| Rax a răspuns:

laughingin modul acesta il inchid si eu, el isi inchide toate prgramele deschise, inchide windowsul dupa care se inchide si calculatorul.nu dauneaza cu nimic, e metoda de shut down a caculatorului.

| AlecsAnndru explică (pentru Rax):

Multumesc, iti dau funditawinking

| Rax a răspuns (pentru AlecsAnndru):

Multumesc si euwinking

5 răspunsuri:
| Lynnfield a răspuns:

Crezi ca cei care au fabricat laptopul nu sa-au gandit ca exista si unii ca tine care pot face asta?

| EuAlMeu a răspuns:

N-ar trebui sa aiba nimic.