| Narcis494 a întrebat:

facebook poate sa greseasca cand iti apare de unde este trimis mesajul? Vreau sa stiu sigur, nu "poate, sau se poate sau chestii"

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Bineinteles ca poate gresi. In primul rand pot aparea greseli imporatante de sute de km, dar in general greselile sunt undeva pe raza a catorva km

4 răspunsuri:
| Zellen a răspuns:

Da, mi s-a intamplat de multe ori sa vorbesc cu cineva si sa-mi arate ca e undeva si de fapt persoana respectiva era acasa.

| Shaddox a răspuns:

Nu.

| BOGOIFLORY a răspuns:

Are o marja de eroare de vreo 2-4 km, dar in general nu.
PS:schimbati parola daca ai descoperit ca "trimiti mesaje din locuri in care nu ai fost".

| Anihs a răspuns:

Ba se poate..eu chiar am patit-o.vb pe facebook cu prietenul meu si lui ii aparea ca sunt la doua sate distanta de unde stau eu, iar eu fiind acasawinking