| stef112 a întrebat:

am si eu o mare problema.deci azi ma jucam si la un moment dat voiam sa scriu cv.am crezut cq e de la joc am iesitdin joc si am intrat iar dar am vazut ca nu era denla joc ci tastatura nu mai mergea.am scos si tastatura si mouse si lwqmbagat din nou.am dat un restart si dupa sigla denla bios miq aparut cv repede si scria usb flash... 1234 pana la 6. mi-a intrat in windows si nu mai mergea nici mouse nici tastatura iar jos in dreapta scria usb was not succsesfuly inatalled.mouse e pe usb tastatura e pe mufa.mentionez ca tastatura cand intra in windoes licareste de trei patru ori cu toate beculetele apoi nu mai licareste deloc...va rog sa ma ajutati dwu funda urgent! multumewc anticipat.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Si e asa greu sa scrii de pe tableta? Asa ai scris si acolo?

| stef112 explică (pentru darrio2007):

Nu prea pot...

| darrio2007 a răspuns (pentru stef112):

Intra in setarile de scriere pentru tastatura.

| stef112 explică:

Scuzati greselile scriu de pe tableta si nu sunt obisnuit.