| TooSexy a întrebat:

Am si eu o mare problema. Uitati poza aici. http://img705.imageshack.us/img705/7167/naspa.png ..Am pierdut numarul de telefon pe care puteam sa primesc apel sau mesaj..Si acum nu stiu cum sa schimb numarul de telefon pe care pot primi cod de verificare...Fa rog mult ajutati-ma.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si de unde stiu ca nu vrei sa spargi contul respectiv? laughing

| TooSexy explică (pentru anonim_4396):

Geniule nu trebuie sa ii stiu si parola de la yahoo.Ca sigur o sa primesc un mail de confirmare.Dar daca habar ai nu inteleg de ce te mai bagi...