| RaulRullz a întrebat:

am o problema

Cand vreau sa ma conectez pe adsense cu contul de youtube imi scrie: Sunteţi conectat(ă) la Contul Google, însă aceste date de conectare nu sunt valide pentru AdSense. Dacă sunteţi editor AdSense, încercaţi să vă conectaţi utilizând adresa de e-mail şi parola pentru AdSense.

Si nu stiu ce sa fac

3 răspunsuri:
| Antyss08 a răspuns:

Cred că trebuie să faci un cont nou adsense.

| RaulRullz explică (pentru Antyss08):

Trebuie sa schimb si contul de youtube? crying(((

| Antyss08 a răspuns (pentru RaulRullz):

Deci tu ai cont youtube prin cont google, nu?
Sau ai cont youtube și vrei să faci prin acest unul google?
Atunci setările contului youtube nu sunt suficiente necesare pentru. adsense.
Personalizeă contul google, cum ar fi card bancar și restul că youtube nu le are.