| TheDevilOne a întrebat:

am si eu o mica problema si sper sa ma puteti ajuta.
Deci, memoria mea totala din C:\ este de 12 GB si imi arata ca mai am doar 1. 5 GB liberi dar memoria totala a tuturor fisierelor din C inclusiv cele ascunse este de 7.5 GB si nu imi pot da seama cu ce este ocupata restul de memorie, nu am fisiere temporare recycle bin este gol si pe desktop nu am decat shortcut-uri.

3 răspunsuri:
| ronin33dan a răspuns:

Urmeaza pasii de aici, o sa se rezolve catusi de putin. http://www.stealthsettings.com/......l-sys.html

| alexxx a răspuns:

Pai si windowsul? ala crezi ca nare nimic?laughing

| TheDevilOne explică:

In acei 7. 5 GB intra si windowsul