| ByancaD a întrebat:

Am si eu o mica problema: vreau sa-mi instalez un sistem de operare mai bun. Imi va afecta oare conexiunea la Internet?

Răspuns Câştigător
| d3men7zel a răspuns:

Nu afecteaza connexiunea de internet, dar sfatul meu pietenesc este sa : testezi viteza de download si upload a conexiunii tale de internet! aplicatii care rulează pe calculator (IM, e-mail client, antivirus, update-uri ale sistemului de operare ori aplicatiilor). Este posibil ca acestea sa afecteze rezultatul testului sad Mult succes si funda happy

1 răspuns: