| Lawerence a întrebat:

Am si eu o nedumerire, sper sa nu am vreo problema cu asta...
Detin un laptop si il am de 1 an jumatate si am observat in ultmul timp cand tastez pe ea butoanele din jurul tastelor pe care le apas se lasa si ele putin in jos, e normal? Sa imi fac griji sau sa imi vad in continuare de treaba ca nu are nimic?
Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| zilog a răspuns:

Strange toate suruburile care se afla pe spatele laptop-ului pentru ca multe dintre ele se infileteaza direct in tastatura
tastatura are pe spatele ei niste piulite lipite
vezi ca este posibil chiar in dreptul suruburilor de pe patele laptop-ului sa ai desenata tastatura ca sa stii exact care sunt suruburile care se infileteaza in tastatura
dar este posibil sa ti-se fi desurubat putin cam toate suruburile
asa ca ia o surubelnita in cruce si strange toate suruburile de la acel laptop
nu e nici o problema ca se apasa si celelalte taste
asta inseamna ca laptop-ul ala ar cam trebui dat la gunoi pentru ca sa cam invechit rau de tot si ar cam trebui sa iti cumperi altul cu procesor i9