| Lipsa47 a întrebat:

am si eu o problema cu un Nokia n95 8gb, cand apas pe butoanele din dreapta se sitnge si aprinde imaginea, l-am desfacut am ridicat butoanele si am observat ca butoanele apasa prea rau pe bana ce e de facut?!

2 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Daca este din cauza butoanelor care apasa rau pe banda trebuie dus la un service.

| Brâncuşi a răspuns:

Salut! Ai grijă la bandă că se strică repede... e de vină tastatura cred oricum o să te descurci dar nu-l mai desface des că o să ţi se strice banda.
Succes!