| MariusCosmin14 a întrebat:

Am si eu o nelamurire am windows XP si internet de la romtelecom pe un calculator.Intrebarea mea este de ce nu pot naviga pe internet, atata timp cat setarile sunt facute corect in calculator?

2 răspunsuri:
| taken a răspuns:

Cum adica nu poti naviga pe internet? Poate este o problema de la ei.Nu ai net deloc?

| MariusCosmin14 explică (pentru taken):

Deci setarile internetului sunt facute in calculator, insa cand vreau sa intru pe internet nu merge imi apare mesajul "Unable to connect to the Internet".