| IlieFloryn1992 a întrebat:

am si eu o placa video : rntscr.com/4zxdga si nu se aprinde monitorul adica ramane ledul galbenu(rosu/portocaliu) ce pot sa ii fac sau pot sa o repar?

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Nu.Placa video s-a ars.Reparațiile mai bine nu că în cazul plăcilor video mai bine nu.

2 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Să folosești placa video on board(daca ai una, asta până achiziționezi o alta compatibilă cu placa ta de bază. Succes

| IlieFloryn1992 explică (pentru DeyCj):

Deci asta nu e compatibila cu placa de baza, pana acum a mers asta a fost placa cumparata cu tot cu unitate

| DeyCj a răspuns (pentru IlieFloryn1992):

Nu.Placa video s-a ars.Reparațiile mai bine nu că în cazul plăcilor video mai bine nu.