| catastelistu96 a întrebat:

Am si eu o problema.Acum cateva zile am observat ca viteza de descarcare de la net nu mai este aceeasi.Eu am net cu 100mb/s si imi descarca cu 7-8 mb/s....acum daca sare de 500kb/s e binecrying((( imi puteti spune cum pot remedia problema si din ce cauza esti va rog mult de tot laughing dau funda kiss

6 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Ai vrea tu sa ai 100 mb/s laughing
Dac avitezele alea le aveai descarcand in mod ilegal, asa se inampla, deoarece sun diferiti facotri care infleunteaza acea viteza. Plus ca un nr. ridicat de conexiuni simultante iti incetineste viteza daca ai un pc/router mai slabut.

| HaKa93 a răspuns:

Depinde de seederi de unde downloadezi, daca sunt activi. de pe ce descarci?

| catastelistu96 explică (pentru HaKa93):

Uite id meu si vb acolo:romeocatalin87

| MATYMAX a răspuns:

Cred ca iti trebuie alt router.

| catastelistu96 explică (pentru MATYMAX):

Nu ca el merge foarte bine

| MATYMAX a răspuns (pentru catastelistu96):

Atunci, suna la reteaua ta si vezi ce ar putea avea.