| Andri123 a întrebat:

Am si eu o problema.Am si eu un laptop HP250 G4.Bun am avut windows 10 pe laptop, dupa cum stiti de la windows 10 nu se poate trece la 7.Am vazut niste tutoriale le youtobe unde trebuie sa intri in Bios si sa faci niste setari.Am facut setarile si am putut sa bag windows.Acum vine o mare problema. Vreau sa reinstalez windows 7 deoarece am luat virusi, dar nu pricep o chestie? De ce nu merge.Mi se face ecranul negru iar in colt sus in partea stanga palpaie o bara.Chiar nu stiu ce are...Nu e de la CD.Dau fundita.Va multumesc pentru atentie.

Răspuns Câştigător
| Rommeo a răspuns:

Ai schimbat din BIOS ordinea de bootare? adica sa booteze primul CD-ul.