| Kldd a întrebat:

Am si eu o problema.Am un galaxy s3 mini si nu-mi mai functioneaza butonul de power on/off si nu mai pot sa-mi deschid telefonul.Telefonul merge, nu e stricat, daca conectez cablul la el sa-l incarc, telefonul porneste si incepe sa se incarce, iar daca scot cablul se stinge si nu mai porneste.Inainte pornea automat cand introduceam bateria in el, acum nu mai porneste. Exista vreo modalitate prin care pot sa-l pornesc?

Am nevoie de un raspuns urgent, multumesc!
P.S. Telefonul nu mai e in garantie, deci nu vreau raspunsuri gen du-l la un service/garantie.

1 răspuns:
| sltlp a răspuns:

Mergi cu el la service laughing.
Daca e defect butonul, cum crezi ca te putem ajuta?