| denisa17 a întrebat:

Am un mp3 player WELL l-am cumparat de ceva vreme. Dupa un timp nu mi-a mai pornit. Orice as face nu porneste. Bateria este noua, butonul de pornire functioneaza deoarece cand introduc cablul de date si il conectez la calculator merge, il pornesc, imi apare cum ca se poate efectua transfer de date, calculatorul il citeste...
Imediat ce scot cablul de date se stinge si nu mai porneste. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| pintoiualin a răspuns:

Buna denisa. Cred ca este o problema cu softul de la mp3-ul tau, daca ai dat mai multi bani pe el, incearca sa mergi la un service specializat sa ti-l resofteze, daca e mai ieftin, iti poti lua altul.

1 răspuns:
| denisa17 explică:

Am dat 1 mil pe el! destul de scump ca sa il arunchee hee in vreumurile astea de crizatongue
mersi de sfat o sa incerc sa vad ce pot face!