| Adrain121 a întrebat:

Am si eu o problema. Astazi mi-am luat un televizor LED de la leletech pe care il folosesc si ca monitor la PC-ul meu. Problema este ca atunci cand vreau sa intru in CS 1.6 ecranul se face negru si ramane asa.Ce pot sa fac? Televizorul este legat de calculator printr-un cablu VGA.

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Nu poti face nimic, placa ta video nu suporta jocurile la o rezolutie atat de mare! Singurul lucru este sa-ti schimbi placa video care sa aiba minim 2 gb memorie! Bafta!