| Simion_Catalin_1994 a întrebat:

AM si eu o problema. Ca sa fiu sincer mi-am facut un cont de facebook doar ca sa stochez niste poze pentru care nu aveam loc in computer, asta era acum 3 ani. Intre timp nu am mai intrat pe cont iar acum cand am incercat imi spune ca contul meu este blocat temporar si imi cere data de nastere ca sa ma pot loga..si nu mai stiu ce data de nastere am pus atunci. Mai este si alta alternativa de a ma reloga? Dau funda!

3 răspunsuri:
| laury24 a răspuns:

Incearca sa iti faci alt cont si pur si simplu sa iti cauti fostul cont si gasesti acolo tot ce ai postat si poti sa le descari happy

| Simion_Catalin_1994 explică (pentru laury24):

Faza e ca nu am nici un prieten pe acel cont, albumele sunt ascunse.

| ZAsiral a răspuns:

Baga la nimereala din 89' -92' pariez ca ziua si luna le ai pus bine. Hihi