| juubi a întrebat:

Salut TPU,
Am si eu o problema, cand deschid browserul mi se blocheaza sunetul la laptop si nu isi revine pana nu-i dau restart.Deci, intrebarea este ce trebuie sa faca sa nu se mai intmple asta?

4 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Lasă-mi ID-ul în provat și te ajut.Succes

Răspuns utilizator avertizat
| Mocanu_Tomas_1995 a răspuns:

Sunt cateva motive fale pe toate:
1).Fa update la driver audio!
2).Fa o curatenie/reinformateaza pc-ul! Daca faci curatenie fa cu CCLeaner si sterge tot si registere.
3).Sterge virusi cu programul de aicea: https://www.malwarebytes.org/
4).Cuarata tot din unitate (Inclusiv boxele)Cu o carpa/aspirator (De masina recomand)

| Burner94 a răspuns:

Incearca un update la driverul audio