| edutzu2011 a întrebat:

Am si eu o problema cu calculatorul meu. Acum cateva zile am vrut sa ma uit la un film, iar un prieten m-a sunat pe skype. Cand am dat sa refuz apelul, calculatorul s-a blocat. I-am dat restart si aparea o eroare. A 2-a zi am rezolvat-o, dar de fiecare data cand deschid calculatorul, face un zgomot urat timp de 10 minute apoi se opreste. Care e problema? Sa il curat de praf sau de vreun cooler / ventilator?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scoate capacul pornestel si asculta de unde vine zgomotul, daca ai localizat de unde vine, il scoti din priza si il cureti, eu de obicei il curat cu o periuta de dinti ce nu il mai folosesc

Răspuns utilizator avertizat