| RaZvY01 a întrebat:

am si eu o problema cu camera web si anume, mereu sta becu aprins de la ea, are un bec mic, si mereu sta aprins, cand de fapt ea nu este in functiune de ce?

3 răspunsuri:
| al3xander a răspuns:

Pai acel beculet arata ca este folosita de un program. daca tu zici ca nu o folosesti sau nu stii ce program o foloseste inseamna ca ar putea fi un virus care face asta. uite aici un tutorial cum sa afli ce program iti foloseste camera web http://www.makeuseof.com/tag/find-program-using-webcam/
daca este virus da-mi numele programului (executabilului) si te voi ajuta eu pentru dezinfectie.

| adrianbestboy98 a răspuns:

Probabil ai instalat un program gen manycam sau stai pe un program de socializare gen skipe mess et. asa imi face si mie

| cristinutza267 a răspuns:

Senzorul ei este inca in functiune. incearca sa o opresti definitiv scotand-o din priza sau deconectand-o de la pc happy Funda pleasee...