| Zippy a întrebat:

.am si eu o problema cu facebook-ul pe telefon..am un Samsung Wave Y, net de la Cosmote..atunci cand intru pe facebook de pe contul meu nu vad nicio imagine,nici de le posteaza cineva, nici ale lor de la profil. daca intru de pe alt cont decat cel pe care il folosesc eu se vad imaginile..cine imi spune ce sa fac primeste funda!

4 răspunsuri:
| Zippy explică:

Am bada..chestia e ca doar pe contul meu nu merge..pe contul surorii merge..pe ale prietenilor la fel..doar la al meu nu stiu ce are.

| Zippy explică:

NU am nici virusi..telefonul e destul de nou..si de cand l-am cumparat am avut problema asta.

| bubunaruto1222 a răspuns:

Poate ai un telefon care nu-i merge facebook daca are androi trebuie sa-ti mearga daca nu mai rar si daca ai anroi si nu-ti merge du-te cu el la service sa til faca

| bubunaruto1222 a răspuns:

O fi blocat sau ai virusi pe el