| Gladiatorul1997 a întrebat:

Am si eu o problema cu laptopul meu.
Il am de aproape 1 an, si nu pot sa zic ca este vechi. Este de la LENOVO. De aproape 1 saptamana tot face asa. Il pornesc, imi apare windows 7 ultimate si se stinge ecranul timp de 1 minut, 1 minut jumatate si dupa imi apare welcome. Ca si cum nu are nimic si asa porneste el.
Oare de ce face asa? Funda la raspunsul cel mai bun.

3 răspunsuri:
| daniel2forea a răspuns:

Incearca sa reinstalezi windows 7. Poate este plin cu tot felul de "prostii". Daca pana acum ai avut pe el windows 7 atunci nu are legatura cu procesorul cum spune Vlad.Dar daca nici asa nu merge te sfatuiesc sa mergi la un specialist sau poate in locul din care l-ai achizitionat, asta daca mai are garantie big grin

| Croitoru_Vlad_1997 a răspuns:

E din cauza ca ai windows7 si procesorul nu duce chiar asa bine. iti recomand sa iti schimbi windowsul cu unul xp

| octavyan123 a răspuns:

Cum sa nu suporte, asa l-am primit de nou. Cu windows 7. Trebuie sa ma duc la ei. mai am garantie inca 4 ani