| Alex57855435786 a întrebat:

De ceva timp tot mi se face ecranul negru doar cand navighez pe Facebook cam din minut in minut cate 1 secunda. Am aceasta problema doar pe Facebook sau uneori cand pornesc browserul. Cablurile sunt bine bagate la locul lor, unitatea este mereu curata, deci nu vad care ar fi problema, si am uitat sa spun ca totul e updatat mereu cand apare ceva nou. Mentionez ca folosesc Opera si am windows 10. Oare este de la browser sau am un virus?

Răspuns Câştigător
| octav005 a răspuns:

Posibil sa fie vreun virus. ai incercat si pe alte site-uri? gen Youtube. etc?

| Alex57855435786 explică (pentru octav005):

Calculatorul este folosit zilnic cam 10 ore, intru pe multe siteuri inclusiv Youtube, jocuri puternice. overclock.dar doar pe Facebook se face ecranul negru.Am incercat pe alt HDD care are Windows 7 instalat pe el si nu am mai intampinat aceasta problema. Acum am inceput sa folosesc Chrome in loc de Opera si deocamdata nu mai am acea problema cu ecranul negru pe Facebook. Cred ca e o problema de la opera..nu stiu.

| octav005 a răspuns (pentru Alex57855435786):

Posibil.