| FLorin919 a întrebat:

TPU! Am si eu o problema cu PC-ul!
Cand am incercat sa reinstalez windowsul, pe la 7% s-a blocat aparand ceva de genu: "Setup cannot copy the file:...", nu stiu exact cum se numea
dupa ce am dat skip, mi-a aparut din nou dar numai ca era alta fila!
Problema ete ca acest windows l-am mai reinstalat de vreo catevaa ori, si nu mi-a facut probleme.
Va rog frumos sa ma ajutati daca se poate!

1 răspuns:
| Ottakringer a răspuns:

CD zgariat? Sau ai incercat sa cureti putin capul de citire?
Daca ai CD zgariat fa rost de alt windows. (Am patit si eu asta ). Nu conteaza de cate ori l-ai reinstalat daca cd-ul e zgariat.