| swagboy a întrebat:

happy Am si eu o problema cu pc-ul. M-am gandit sa imi reinstalez windowsul si am bagat cd-ul si am observat ca nu imi buta. Am intrat in BIOS si am vazut ca acolo unde trebuie sa selectezi de pe ce sa iti buteze nu imi aparea Cd/Dvd. Ce trebuie sa ii fac sa imi apara si asta acolo? Multumesc!

1 răspuns:
| Nick9331 a răspuns:

Ma, clar floppy si hdd nu sunt optiunile dvd.rw..asa ca selecteazo pe cealalta (ca in general sunt 3 optiuni) si pune-o prima cu F6, sper sa iti mearga happy