| Cold a întrebat:

Am si eu o problema cu pc-ul nu stiu ce are dar de azi a inceput sa mearga foarte greu, sta foarte mult sa se aprinda la chestia cu windows xp loading screen.
si inca ceva cand pornesc muzica sau orice alt sunet cand calculatorul proceseaza sunetul se aude in reluare :S configuratia pc-ului : Placa video nVIDIA GeForce GT 630
processor 3.0 ghz Intel dual core.
4 gb ram
pc-ul este bun dar cred ca problema este cauzata de unde virus

4 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Nu te mai chinui sa scanezi nimic, ca la fel o sa faca.Ai ceva virusi sau un program ce lucreaza ascuns, ori a intrat cumva in calc tau si nu mai ai ce face, decit sa formatezi hardul si sa pui iar windousul.Si nu mai sta cu windows xp pune windows 7 ca e mai bun, mai rapid, mai de toate.Chiar de o sa cumperi cel mai tare antivirus, acesta nu iti va rezolva problema. Daca ai virusi, chiar dei razi tot ramin ceva urma.Sau spioni, worms si asa mai departe.

| shannygelu a răspuns:

Eu cred ca e de la hard schimba hardul

| marian_3880 a răspuns:

Nu schimba windows-ul lasa xp-ul ca ii bun. Fa o scanare completa a pc-ul.