| mihaimmm a întrebat:

Am si eu o problema cu sunetul, am instalat windows xp la un prieten si muzica i se aude sacadat, restul e ok, si muzica, doar atunci cand mai sunt deschise alte programe, procesorul, un Intel dual-core de 1, 80 ghz, ii sta in 35-40 %, deci nu pot sa spun ca e cv care sa il forteze, placa de sunet e SoundMax sau cel putin asta are pe cd-ul de la paca de baza, am cautat si pe net si imi da acelasi driver... daca aveti vreo solutie.

3 răspunsuri:
| BlackCatDesignHD a răspuns:

Vezi sa ai driverele up do date, daca nu, poate o reinstalare de windows ar merge

| mihaimmm explică (pentru BlackCatDesignHD):

A trecut doar saptamana de cand am reinstalat windows-ul si atunci tot din cauza asta...

| BlackCatDesignHD a răspuns (pentru mihaimmm):

Atunci tine de drivere happy