| eXedusS1 a întrebat:

Am si eu o problema cu placa de sunet.De aproximativ o saptamana cand intru in Control Panel >-Sound and Audio Devices apare : No Audio Device.Problema este urmatoarea:am instalat driverul de pe cd-ul pe care l-am primit cand am cumparat calculatorul si nici-o schimbare.Placa nu cred(sper)sa nu fie arsa deoarece acum un an am schimbat-o.Nu stiu ce as putea sa mai fac...Astept raspunsurile voastre FUNDA!

1 răspuns:
| RS4 a răspuns:

Desfa calculatorul, si scoate placa de sunet si apoi pune-o la loc sau in alt slot! bafta!