| alinplesea a întrebat:

Am si eu o problema cu tableta, cand o bag la incarcat imi arata ca se incarca insa procentul bateriei ramane acelasi. ma puteti ajuta? care poate fi cauza? multumesc!

Răspuns Câştigător
| XxTerrorxX2 a răspuns:

Si mie mi s-a întâmplat, este din pricina incarcatorului sau a acumulatorului. Din păcate nu primesti garantie daca l-ai stricat (eu nu am primit)

| alinplesea explică (pentru XxTerrorxX2):

Poate ziceti ca este din cauza acumulatorului, insa daca o incarc cu incarcatorul de la telefon se incarca fara probleme..insa cel de la telefon are amperajul mai mic, la fel si V. deci sa inteleg ca este incarcatorul?

| XxTerrorxX2 a răspuns (pentru alinplesea):

Da.

3 răspunsuri:
| ZEYN a răspuns:

Acumulatorul s-a stricat, daca e in garatie il schimba, succes!