| Patrana_Costi_1999 a întrebat:

Am si eu o problema cu telefonul meu. Mi-am luat un iPhone 5s Gold 16GB acum o luna. Avand optiunea Play Free M, beneficiez de 500 mb trafic de internet. 3g-ul functioneaza perfect, insa nu se activeaza LTE. De la cine e problema? Am incercat si reset network settings. Si acel reset cu 10 secunde. Tot degeaba

Răspuns Câştigător
| welovetoparty07 a răspuns:

Problema este de la reteaua ta la care esti abonat.Suna la asistenta si o sa iti zica ei ce sa faci ca sa rezolvi problema

1 răspuns:
| sltlp a răspuns:

Ai prea multe pretentii. Mai vrei si lte rolling on the floor
Suntem in Romania, nu sua.