| EleninNWO2012 a întrebat:

TPU de ce nu mai pot instala pe laptop Windows Xp Service Pack 3 cand fac partitiile acolo la Windows Xp Service Pack 3 si cand ajunge la 41% se stinge singur fara sa ai fac nimica se stinge din senin singur la 41% si nu am bateria bagata in laptop doar in carcatorul il am bagat e fara baterie laptopul e doar incarcatorul de la laptop bagat in priza nu e cu bateria asa si cand ajunge acolo la 41% se stinge din senin singur inainte nu imi facea asa si la Windows 7 Ultimate pe 32 bitii nu imi face asa nici pe 64 bitii nici acolo nu imi face asa la Windows 7 Ultimate va rog eu putin ajutor sa rezolv problema ca sa pot instala Windows Xp Service Pack 3 fara probleme plzzzz funda va rog eu ajutor happy ca nu mai pot de nervii cand instalez Windows Xp trebuie sa nu ma uit la el cand ajunge la 41% ca ma enervez repede trebuie sa ma acoper cu mainile la ochii cand ajunge la ochii sa nu se stinga laughing da tot se stinge la 41%
asa HDD e de 250 Processor AMD ATHLON X2 M320 2.10 GHz sa va zic si temperatura la Processor si la HDD acum sunt in firefox si are mai mult temperatura la processor ca este in firefox da am masuta din aia cu cooler processorul acum cand este pornit firefox-ul are 81% da nu se stinge singur asa si la HDD 55 de grade Funda cine ma ajuta sa rezolv problema cu Windows Xp Service Pack 3 si la Windows Xp Service Pack 2 tot la 41% se stinge singur cine ma ajuta primeste fundita happy happy?

4 răspunsuri:
| Cosmin1992 a răspuns:

Ia incerca asa, cand ajungi la facut partitiile dai formatare totala slow la partitia pe care bagi windows. Dupa ce se termina(si va dura oleaca) incearca iarhappy

| Teodori85 a răspuns:

Ori e ce au zis mai sus Zico si Alex
Dar eu cred ca e de la sursa.

| AlexUnder200 a răspuns:

Tu cand ai cumparat laptopu presupun ca aveai windows 7 nu? daca nu ma insel nu suporta procesoru sa pui 7 pe xp orice service ar fi el

| zico90 a răspuns:

De cat timp ai laptopul? L-ai desfacut vreodata sa stergi procesorul de praf + pasta speciala pentru procesor? http://www.tmdinterest.ro/......uc-1281818

http://www.youtube.com/watch?v=4xFM3pvABbg