| SkullDrawer a întrebat:

Am si eu o problema cu un mp3 Teac 285... Sa va explic: l-am lasat sa se incarce o noapte intreaga si cand vreau sa umblu pe el umblu dar daca nu mai actionez pe el mi se stinge.Mentionez ca am buntonul "M" blocat dar totusi merge (dar mai greu) Si nu stiu ce sa ii fac... Dau funditza.Va rog mult.

6 răspunsuri:
| itsoft a răspuns:

Nu trebuia sa il lasi asa de mult la incarcat finca ia cauzat a intrat curent prea mult in el.

| SkullDrawer explică (pentru itsoft):

Si ce ar trebui sa fac ca sa nu se mai stinga?happy

| itsoft a răspuns (pentru SkullDrawer):

Fa ce ti-a zis darrio 2007. scoateo si rebaga bateria bafta scuze ca nu ti-am raspuns imediat

| darrio2007 a răspuns:

Nu se lasa la incarcat o noapte intreaga.Cel mult 2-2, 5 ore.Scoate bateria si bag-o iar.

| SkullDrawer explică:

Si ce trebuie sa ii fac?
ca sa nu se mai stinga?

| SkullDrawer explică:

Si ce trebuie sa ii fac ca sa nu se mai stinga?