| Aero_2277 a întrebat:

Am o problema cu un joc.GTA San Andreas v2.0 original.Il am de 3 ani.Acum doua zile dupa ce intru in LOAD GAME, aleg game-ul incepe sa se incarce si ramane blocat la jumatate si tot canta melodia e pe fundal ca si cand nu s-a intamplat nimic.Mentionez ca am instalat mod iinstaller 2.0 si de atunci nu merge, dar am sters tot din calculator inclsuiv cu CCClener.Alta mentiune e ca am lasat si o ora jocul sa se incarce si nu s-a miscat din joc. Da, il jos si il salvez cu cheaturile activate.Si asta poate fi, dar mi-e nu stiu cum ca am ajuns deja foarte departe cu jocul si unele misiuni sunt chiar tampite. Mi-e sila sa le mai fac inca o data desi il joc pentru ca imi place sa conduc si se apropie de realitate, in rest misiunie sunt de tot rahatul.Sincer!

3 răspunsuri:
| Aero_2277 explică:

Aham, mersi de raspuns.La versiunea downloadata nu m-am uitat de aici poate fi ca unii il au piratat si le meerge de minune si de asta am zis, zic:eu il am original trebuie sa mearga fara intrerueri fara nimic.
MERSI, mai astept si alte raspunsuri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa ma ajute cineva ca nu mai imi merce gta si a mers pina acum imi zice sa re instalez jocu si nu stiu pre multe ca am 9 ani si nu stu ce sa fac

| FlorinTheRetired a răspuns:

Ok: reinstaleaza tot jocul! si nu il mai mod-a! daca modezi modeaza cu exactitate si vezi daca nu cumva ai uitat! unele moduri sunt facute pentru alte versiuni etc.