| Lucian_Virjan_1995 a întrebat:

Am si eu o problema. De curand (acum 2 zile) am cumparat un cablu HDMI-HDMI, ce se conecteaza in PC cu ajuyorul unui adaptor DVI-HDMI. Cablul are 10 metri lungime, insa nu aceasta este problema. Cand am ajuns acasa, l-am incercat si totul a mers perfect. Apoi, am zis ca sa il bag prin plinta, si cand l-am incercat dupa ce am reusit sa il bag, toata imaginea de pe televizor era cu o tenta verde. Intrebarea mea este din ce cauza a aparut aceasta problema. Nici nu pare sa faca contact cum trebuie, pentru ca imaginea se tot reseteaza. Tin sa mentionez ca am avut destula grija incat sa nu il ating cy nici un surub. Funda pentru cel care reuseste sa ma ajute.

1 răspuns:
| LiviuAlexoiu a răspuns:

Si eu am aceleasi probleme pe un cablu HDMI si asa ca am ramas la DVI.