| xDreamer2014 a întrebat:

Am si eu o problema, de curand mi-am pus Windows XP (Aveam 7). Windows 7 era virusat si mi-am pus rapid un windows. Dar ideea e ca am un channel si am nevoie sa filmez si nu stiu de ce, orice program ( Fraps,Bandicam,DxTory, Razer Game Booster ) imi filmeaza in maxim 10 fps..Si cand sunt cu cineva in conferinta si vreau sa filmez....Mda Nu se aude vocea. Mentionez ca nu am avut aceleasi probleme pe Windows 7.
Scuzati categoria dar am nevoie de ajutor urgent!

2 răspunsuri:
| justwatch a răspuns:

Incearca sa faci update la driverele de placa video, din cate stiu la windows xp nu sunt recunoscute direct.

| xDreamer2014 explică (pentru justwatch):

Driverul meu la placa...Nu e compatibil cu XP (Din cate am incercat eu sa fac ) Si 7 nu stiu cand il pun.