| AdyA1998 a întrebat:

Salut TPU, am si eu o problema. Fratele meu a trecut clasa a 9 a si a primit acea tableta școlară pritom sau nu stiu cum ii zice exact. Ele au venit blocate cu acel mdm si deșteptul a resetat-o iar acum s-a aflat ca dacă sunt resetate vor avea probleme la școala. Se poate reactiva? Ca numai amenzi nu mai aveam eu sa ii plătesc. Dau funda, orice sfat contează

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Numai secretariatul scolii stie, sa mearga cu tableta la ei si ei sa il ajute, amende, amenzi se scrie corect.

| cineva007a a răspuns:

Da numai directorul școlii stie, da si noi am primit o tableta primtom mai exact m10 si parola de la administtator era els21
Acu nu stiu daca merge si la tine

| AdyA1998 explică (pentru cineva007a):

De mers merge ca au mai încercat si colegi de ai lui din câte am inteles dar na problema e ca el a resetat-o si sunt curios dacă se mai poate face la loc sa fie iar codata

| villas97 a răspuns (pentru cineva007a):

Mersi frumos, asta a fost parola la tableta mea si chiar mi-a folosit.