| Andreea201012 a întrebat:

Buna vreau si eu un mic sfat va rog am inceput sa plac un baiat de o luna e nou in scoala si aproape a aflat toata scoala de la mine pana am vb si cu varsa si nu dau de id lui si a fost cam dragoste la prima vedere cum s-ar zice doar ca eu cu el am vb eu eram la geam la clasa mea si l-am intrebat daca e nou si nu e nou pentru ca a venit in al doilea semestru si are iubita si nu stiu ce sa fac ca am auzit ca iubitasa e rea ca paruie daca aude ca cine ii strica relatia si nu stiu ce sa fac am si iubit dar nu conteaza pentru ca eu sunt la cumpana el la constanta si nu neam vazut niciodata si nu stiu ce sa fac in privinta cu ionut adica cel care are iubita sfat plsss nu stiu ce sa mai fac si iubita lui am auzit ca este rea sfat fundita:X:X

Răspuns Câştigător
| barbiemicuta a răspuns:

Fata da poti oricum sa stai cu el.aia nu poate fi asa d rea, si in plus ce.tu nu ai tupeu? daca e asa de dragut nu pierde ocazia/...ca nu se stie...merit fundita?

2 răspunsuri:
| onlyketoops a răspuns:

Pai daca il placi asa de mult eu zic sa risti, daca nu, leaga doar o prietenie cu el sa prindeti incredere si apoi el va putea sa-si faca o impresie despre tine si vei avea mai multe sanse sa fii cu el.Doar nu o sa se casatoreasca cu iubita actoala

| Anna1300 a răspuns:

Hei! Toate fetele cand vad ca persoana de care ii place are deja o iubita."Renunta", dar tu nu fa acest lucru! Du-te in constanta la scoala lui si cauta-l. Daca te respinge, poti sa fi cu inima impacata si sa stii ca macar Ai incercat!